Základní myšlenkou výroby kuchyně je praktičnost a design. Aby Vám kuchyň padla na míru do prostoru, který máte k dispozici, a mohli jste ji prakticky využívat k daným účelům. Ať už k vaření samotnému včetně příprav jídla nebo uložení všech kuchyňských pomocníků, kterým chcete dát určený prostor.

Pomáháme se sladěním materiálu dle prvků (podlaha, obklad, …) Vašeho prostoru. Je možné Vám dodat elektrospotřebiče, stoly, židle, osvětlení a jakékoli kuchyňské doplňky si budete přát (dřez, baterie, držáky …).

Kuchyň sladíme dle Vašich představ. Ať už se jedná o sladění materiálu s podlahou nebo o uložený mnoha věcí do malé kuchyně. S výběrem vhodného materiálu, kování, doplňků případně i elektrických spotřebičů rádi pomůžeme.

Kompletní vybavení kuchyně do novostavby

Novostavba si zaslouží novou a moderní kuchyň včetně potřebných spotřebičů, chytrých uložných prostor a nejnovějších materiálů.

Kuchyně pro velkou rodinu

Kuchyňský prostor v tomto domě jsme využili doslova do posledního centimetru, aby tu vše potřebné našlo své místo. Zvolili jsme světlé barvy, aby se kuchyně opticky skryla.

Praktická kuchyně pro vášnivé kuchaře

Ideální je, když výsledek odráží osobnost svých majitelů – pak víme, že je výsledek opravdu na míru. A i takto může vypadat kuchyně milovníků dřeva a dobrého jídla. Vše praktické, sladěné a tam, kde to má být.

Nebojte se barev

Dřevo je sice klasika, ale není třeba bát se ani barevných kombinací.

Moderní materiály, příjemná sytá fialová v kombinaci s bílou, krbová kamna a dřevená podlaha. Výsledek je perfektní.

Netradiční tvary jsou v módě

Není třeba bát se ani netradičních tvarů. Šestiúhelníková dlažba bude moderní vždy a nabízí mnoho prostoru pro kreativitu.

Další kuchyně z naší dílny

Chodby máme také v repertoáru

Venkovní nábytek